Prezentuję Wam mój tegoroczny film, troche wcześniej niż planowałem, lecz moje plecy aktualnie odmówiły posłuszeństwa więc w najbliższym czasie nic więcej bym nie nagrał.
Miało być jeszcze lepiej, więcej, wyżej… ale nie jest. Mimo, że nie nagrałem wszystkiego co chciałem (znowu…), przelałem na ten film wszystkie tegoroczne emocje, wspomnienia związane z moimi podróżami, parkour i parkour family :)
Dzięki wszystkim, z którymi miałem przyjemność trenować, pogadać, imprezować. Juz teraz moge powiedzieć, że był to niesamowity rok! DZIĘKUJĘ!
A co do kontuzji, to na pewno wrócę – prędzej czy później, za to na pewno silniejszy! :)

I present you my movie from this year, a little earlier than I planned, but I injured my back, so I won’t record anything for next weeks, maybe months.
It should be better, bigger, higher… but it isn’t. Although I didn’t record everything I wanted (again…), I gave to this movie all emotions, memories of my travels, parkour and parkour family :)
Thanks to everyone who I’ve trained with, talked with, partied with. I can already say that it was an amazing year! THANK YOU!
And about the injury, I will definitely back – sooner or later, but stronger – for sure! :)

Category:

Samplery